محصولات

تماس با ما

نام: Mr.Alex

تلفن: 86-29-8918-1410

86-187-0910-6130

ایمیل: sales@fengzusw.com

اسکایپ: fengzusw

WhatsApp: + 86-135-7241-4292

سوپراکسید دیسموتاز

سوپراکسید دیسموتاز

سوپراکسید دیسموتاز (SOD، EC 1.15.1.1) یک آنزیم است که به طور متناوب باعث تخریب (یا پراکندگی) رادیکال سوپراکسید (O2) به اکسیژن معمولی مولکولی (O2) یا پراکسید هیدروژن (H2O2) می شود. FZBIOTECH به عنوان تولید کننده Superoxide Dismutase، به ارائه بهترین کیفیت سوکسوکسید دیسموتاز به سراسر جهان با بهترین قیمت اختصاص داده است. برای همکاری طولانی مدت، نمونه رایگان در دسترس است.چت کن
شرح

اطلاعات پایه سوپراکسید دیسموتاز
نام محصول: سوپراکسید دیسموتاز
نام دیگر: SOD
ظاهر: پودر کریستال سفید یا آبی روشن
فعالیت آنزیم: 1000U / mg-8000U / mg
شماره EC: 1.15.1.1
محتوای پروتئین: 85٪
کاس No: 9054-89-1
EINECS: 232-943-0
تامین کننده: FZBIOTECH

معرفی مختصر سوپراکسید دیسموتاز
سوپراکسید دیسموتاز (SOD، EC 1.15.1.1) یک آنزیم است که به طور متناوب باعث تخریب (یا پراکندگی) رادیکال سوپراکسید (O2) به اکسیژن مولکولی معمولی (O2) یا پراکسید هیدروژن (H2O2) می شود. سوپراکسید به عنوان یک محصول جانبی متابولیسم اکسیژن تولید می شود و اگر غیرقابل تنظیم باشد، باعث ایجاد انواع مختلفی از آسیب سلول می شود. پراکسید هیدروژن نیز مضر است و توسط آنزیم های دیگر مانند کاتالاز تخریب می شود. بنابراین، SOD یک دفاع مهم آنتی اکسیدانی در تقریبا تمام سلول های زنده در معرض اکسیژن است. یک استثناء Lactobacillus plantarum و لاکتوباسیل مرتبط است که از مکانیزم دیگری برای جلوگیری از آسیب از واکنش (O2) استفاده می کند.

کاربرد سوپراکسید دیسموتاز
فعالیت
سوپراکسید دیسموتاز (SOD) دارای فعالیت ضد انعقادی قوی است. برای مثال، SOD درمان بسیار مؤثر برای التهاب مزمن در کولیت است. درمان با SOD باعث کاهش تولید گونه های اکسیژن واکنشی و استرس اکسیداتیو می شود و بنابراین فعال شدن اندوتلیال را مهار می کند و نشان دهنده مدولاسیون عوامل موثر بر بیان بیان مولکولی چسبندگی و تعاملات لکوسیت-اندوتلیال است. بنابراین، چنین آنتی اکسیدان ها ممکن است درمان های جدیدی برای درمان بیماری التهابی روده باشد.
استفاده های آرایشی
سوکسوکس دیسموتاز (SOD) ممکن است آسیب رادیکال های آزاد به پوست را کاهش دهد، به عنوان مثال، برای کاهش فیبروز پس از تابش برای سرطان پستان. با این حال، مطالعات این نوع باید به عنوان پیش قدم در نظر گرفته شود، زیرا کنترل های کافی در این مطالعه وجود نداشت، از جمله عدم تصادف، دو جلسه یا پلاسبو. سوپراکسید دیسموتاز شناخته شده است که فیبروز را معکوس می کند، شاید از طریق برگشت به Myofibroblasts به فیبروبلاست ها.
منابع تجاری
سوپراکسید دیسموتاز (SOD) به صورت تجاری از کبد گاو، هویج، کانتالوپ و با تخمیر باکتری های خاصی تولید می شود، هرچند که در اکثر فرم های زنده در غلظت های مختلف یافت می شود. برای اهداف درمانی، SOD معمولا به صورت محلی تزریق می شود. هیچ مدرکی وجود ندارد که مصرف غذاهای غنی از SOD یا SOD بدون محافظت بتواند اثرات فیزیولوژیکی داشته باشد؛ چرا که تمام SOD مصرفی قبل از جذب به اسیدهای آمینه تقسیم می شود. با این حال، مصرف SOD به پروتئین گندم می تواند فعالیت درمانی خود را حداقل در نظریه بهبود بخشد.


بسته بندی و تحویل

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


تصویر شرکت

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Hot Tags: سوپر اکسید دیسموتاز، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، بهترین، عمده فروشی، قیمت، ارگانیک، 100٪ خالص، مقدار زیادی، کارخانه gmp، طبیعت
محصولات مرتبط
پرس و جو
Xi'an Fengzu Biological Technology Co.، Ltd
Manufacturer Add: Industrial Park in Wugong County, Xianyang City,Shaanxi Province, China.
Office Add: 21F, Tangfengguoji,No.18 Fenghuinanlu, Xi'an City, Shaanxi Province, China.
Office Tel: 86-029-89561932/86-135-7248-9476             Office Fax: 86-029-8918-9705
Email: sales@fengzusw.com                                            Skype: fengzusw